Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره نسل بعدی بازی Call Of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

Call of Duty Warzone 2 در دست ساخت

شرکت Activision با انتشار بازی‌ های رایگانی مانند Call if Duty: Mobile و Call of Duty: Warzone توانست تعداد زیادی از طرفداران این سری را راضی نگه دارد و به نظر میرسد که دنباله نسخه Warzone هم‌ اکنون در حال ساخت باشد.
با توجه به قراردادی که قبل از تصاحب اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت با سونی ثبت شد، سه عنوان جدید از این مجموعه همچنان برای پلی‌ استیشن در دسترس خواهد بود که امکان دارد یکی از این سه عنوان، دنباله نسخه Warzone باشد.
دد حال حاضر زمان انتشار این عنوان مشخص نیست. اما احتمالا تنها برای پی‌ سی، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود. برای استفاده از سخت‌ افزارهای بهتر این بازی برای کنسول‌ های نسل هشتم عرضه نخواهد شد.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.