بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی است که مدت زیادی است که همه در انتظار ان هستند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.

داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.

اکنون اخباری راجع به فروش Cyberpunk 2077 منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید


کاربران ایکس باکس هم میتوانند سایبرپانک را پس دهند.

اخیرا خبری منتشر شد که گویا کاربران به دلایلی از بازی Cyberpunk 2077 ناراضی بوده اند. برخی دلایل را لگ ها و باگ های غیر معقول این بازی دانسته اند.

در پی این نارضایتی، سونی سایبرپانک را از فروشگاه پلی استیشن حذف کرد. همچنین اعلام کرد که کسانی که این بازی را خریداری کرده اند، میتوانند آنرا پس بدهند.

اکنون شرکت مایکروسافت هم اعلام کرده است که کاربران ایکس باکس که این بازی را خریده اند، میتوانند آنرا پس دهند.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.