بازی Deathloop

 

بازی Deathloop یکی از بازی های کمپانی معروف Bethesda میباشد. کمپانی بازی سازی Bethesda سابقه درخشانی در زمینه ساخت بازی های ویدئویی دارد. بازی هایی همچون The Elder Scrolls Skyrim و Fallout و Doom Eternal و The Evil Within. همه این بازی ها و خیلی بازی های دیگر از جمله بازی Dishonored، همگی از بازی های موفق این کمپانی میباشند.

دثلوپ یک بازی اکشن اول شخص است. داستان این بازی پیرامون دو آدمکش است که قصد کشتن یکدیگر را دارند. اینگونه به نظر میرسد که شما در این بین به عنوان بازیکن، انتخاب های زیادی دارید.
این بازی در یک جزیره بی قانون به نام Blackreef رخ میدهد. بازیکنان میتوانند در نقش یکی از دو آدمکش ظاهر یشوند. دو نفری که تا ابد با هم در جنگ هستند. بلکه بتوانند این رویه را خاتمه بدهند.
بازیکنان میتوانند با گشتن در محیط طبیعی بازی Deathloop، کیفیت و جزئیات خارق العاده این بازی را مشاهده کنند. گیم پلی عالی و محیط خیره کننده ای که در آن میتوانید به شکار کردن بپردازید.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که درباره بازی دثلوپ منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال عرضه بازی دث‌لوپ برای پلی‌ استیشن ۴

 فروشگاه پلی‌ استیشن نسخه Deluxe Edition و ۸۰ دلاری بازی Deathloop را برای PS4 و PS5 لیست کرده است. درحالیکه تبلیغات این بازی تاکنون صرفا به‌ عنوان انحصاری زمانی کنسول PS5 (درکنار رایانه‌ های شخصی) انجام شده بود.
به محض انتشار اخبار دقیق تر، آنرا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها و کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.