Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق گفته های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden ring. در ادامه با ما همراه باشید.

هیدتاکا میازاکی: الدن رینگ خیلی نزدیک به ایده‌آل‌ های من میباشد

هیدتاکا میازاکی، کارگردان بازی‌ های استودیو From Software در مصاحبه اخیر خود به نحوه ساخت بازی Elden Ring اشاره کرد.
وی از نقش خود در ساخت این اثر صحبت کرد و بیان کرد اگر در توسعه Elden Ring نقشی نداشت و قرار بود این عنوان را بازی کند قطعا به ایده‌ آل‌ هایش نزدیک بود.
جهان‌ باز بودن و آزادی عمل در این بازی چیزی است که هیدتاکا میازاکی از Elden Ring انتظار داشت و به نظر می‌ رسد این عنوان توانست انتظارات وی را برآورده کند.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.