بازی Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق گفته های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden ring. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی Elden Ring در پی جذب بازیکنان و مخاطبان بیشتر 

نزدیک به ۳ ماه دیگر بازی Elden Ring توسط Bandai Namco منتشر خواهد شد. این عنوان هم‌ اکنون در استودیو From Software مراحل پایانی توسعه را طی می‌کند.
این دو شرکت قصد دارند تا با انجام تغییراتی نسبت به سری Dark Souls، بازیکنان بیشتری را به عنوان جدید خود جذب کنند. این هدف احتمالا با کمتر کردن درجه سختی بازی امکان پذیر خواهد بود.
طبق گفته مدیر اجرایی Bandai Namco در اروپا، تغییرات ایجاد شده در بازی Elden Ring نسبت به سری Dark Souls نظر تعداد زیادی از بازیکنان را به این بازی جذب خواهد کرد.
این عنوان در تاریخ ۱ بهمن ماه برای کنسول‌ های Xbox One، PS5، Xbox Series X/S، PS4 و پی‌سی منتشر خواهد شد.
شما عزیزان میتوانیداخبار مربوط به بازی ها، کنسول ها و همینطور سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.