Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

حضور الدن رینگ در رده دوم جدول فروش هفتگی استیم

طی ساعاتی که گذشت شاهد اعلام جدول فروش هفتگی استیم در هفته آخر سال ۲۰۲۲ بودیم که عنوان محبوب Elden Ring در جایگاه دوم این جدول قرار گرفت.

محصول Steam Deck که نوعی کنسول گیمینگ قابل حمل میباشد در رده اول این جدول و پس از آن نیز عناوین الدن رینگ و کالاف دیوتی MW 2 در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. لیست کامل محصولات این جدول به شرح زیر میباشد:

  1. > Steam Deck
  2. > Elden Ring
  3. > Call of Duty Modern Warfare 2
  4. > Ready or Not
  5. > Cyberpunk 2077
  6. > High on Life
  7. > Red Dead Redemption 2
  8. > God of Wa
  9. > FIFA 23
  10. > Grounded
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.