FIFA

 

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی که تا کنون ساخته شده است. اگر شما جزو علاقه مندان به فوتبال هستید، حتما تا کنون اسم بازی FIFA را شنیده اید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت به نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 رسیده است.

در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
به تازگی اخباری راجع به نسخه جدید FIFA منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

با خرید نسخه‌ی صد دلاری بازی فیفا ۲۲ می‌توانید ورژن نسل نهمی آن را رایگان دریافت کنید

 قیمت این FIFA 22 برای نسل هشتم ۶۰ دلار و برای نسل نهم ۷۰ دلار است. برخلاف سال گذشته نسخه‌ ی استاندارد فیفا از ویژگی Dual Entitlement یا به روزرسانی رایگان پشتیبانی نمی‌کند و تنها با خرید ورژن Ultimate Edition که صد دلار قیمت دارد دسترسی به هر دو نسخه‌ ی بازی خواهید داشت.
این موضوع برای جدیدترین بازی سری Madden NFL نیز صدق می‌کند. تنها ورژن MVP Edition یا Dynasty Edition دارای به روزرسانی رایگان نسخه‌ ی نسل هشتم به نسل نهم است.
قابل توجه است به مانند سال گذشته نسخه‌ ی رایانه‌ های شخصی فاقد ویژگی‌های جدید ارائه شده برای استیدیا، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری خواهد بود.
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.