God of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

عنوان گاد آف وار رگناروک به سریع ترین فروش بین تمام بازی های سونی دست پیدا کرد

طبق اعلام شرکت سونی، عنوان محبوب God of War Ragnarok تنها طی ۵ روز یعنی از ۱۸ تا ۲۲ آبان ماه توانست به رکورد فوق العاده ۵٫۱ میلیون فروش دست پیدا کند. این در حالی است که هیچ یک از بازی های شرکت سونی تا کنون حتی در طول هفته اول هم نتوانستند به چنین رقمی دست پیدا کنند.

رئیس استودیو های جهانی پلی استیشن، هرمن هالست، در توئیتر خود اینطور اعلام کرد که:

“از تمام هواداران پلی استیشن تشکر میکنم که این عنوان را به سریع ترین فروش بین بازی های PlayStation Studios رساندند. به تمام اعضای استودیو سانتا مونیکا نیز تبریک میگویم”

بازی گاد آف وار رگناروک طی ۳ روز ابتدایی عرضه توانست به رکورد فروش ۳٫۱ میلیون برسد. همچنین از زمان عرضه تا کنون نیز بیش از ۲۳ میلیون فروش داشته است. این عنوان بزرگترین فروش افتتاحیه بین تمام بازی های سری گاد آف وار را رقم زد و نسخه فیزیکی آن نسبت به نسخه فیزیکی عناوین Elden Ring و Call of Duty Modern Warfare 2 هم فروش بیشتری را در هفته اول عرضه در بریتانیا بدست آورد.

باید دید این اثر در ادامه مسیر چه موفقیت ها و رکورد هایی بدست می آورد.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.