God of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

صدر نشینی گاد آف وار رگناروک در جدول فروش هفتگی بریتانیا

اثر استودیو سانتا مونیکا، یعنی God of War Ragnarok، توانست جایگاه نخست در جدول فروش هفتگی بریتانیا را تصرف کند. این عنوان با وجود افت ۳۶ درصدی در فروش باز هم موفق شد تا هفته اول سال ۲۰۲۳ را با صدرنشینی آغاز کند.

در این هفته شاهد افت فروش در اکثر بازی ها بودیم. از جمله عنوان FIFA 23 که با افت ۴۹ در فروش، در رده دوم قرار گرفت. در حالت کلی نیز بازی های جدول فروش این هفته، ۴۷ درصد نسبت به هفته گذشته افت داشته است و تقریبا تمام بازی ها همان بازی های هفته قبل میباشند. تنها عنوان جدیدی که در جدول فروش این هفته حضور دارد، New Super Mario Bros U Deluxe میباشد که به جای Sonic Frontiers در جایگاه دهم قرار گرفت.

لیست ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا بدین صورت میباشد:

  1. > God of War Ragnarok
  2. > FIFA 23
  3. > Call of Duty Modern Warfare 2
  4. > Mario Kart 8 Deluxe
  5. > Pokemon Violet
  6. > Nintendo Switch Sports
  7. > Pokemon Scarlet
  8. > Animal Crossing: New Horizons
  9. > Minecraft Switch
  10. > New Super Mario Bros U Deluxe
شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.