بازی God Of War

 

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره نسل بعدی بازی God of War. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی گاد آف وار رگناروک در حال حاضر اطلاعاتی برای انتشار ندارد

با توجه به چهارمین سالگرد انتشار بازی God of War توسط استودیو Santa Monica، طرفداران این سری انتظار داشتند که اطلاعات و یا حتی نمایشی جدید از ادامه این عنوان منتشر شود.

این استودیو در حساب توییتر خود از نظرات مثبت بازیکنان تشکر کرد و بیان کرد که در حال حاضر امکان نمایش گیم‌پلی از نسخه Ragnarok گاد آف وار وجود ندارد.

زمان انتشار عنوان Ragnarok همچنان به طور دقیق معلوم نیست. اما استودیو سازنده به بازیکنان تضمین داد عرضه بازی با تاخیر مواجه نشود.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.