The Last of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در انی مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی The Last of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

 

لست آف آس در صدر پرفروش ترین های هفته بریتانیا

اندکی پس از انتشار عنوان The Last of Us Part 1، این بازی توانست صدر جدول فروش هفتگی فیزیکی در بریتانیا را تصاحب کند. در جایگاه های دوم و سوم به ترتیب عناوین Horizon Forbidden West و Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection قرار گرفتند.

لیست ۱۰ بازی این جدول از این قرار میباشد:

  1. > The Last of Us Part 1
  2. > Horizon Forbidden West
  3. > Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection
  4. > F1 Manager 2022
  5. > Mario Kart 8 Deluxe
  6. > Saints Row
  7. > Nintendo Switch Sports
  8. > Lego Star Wars The Skywalker Saga
  9. > Pokemon Legends Arceus
  10. > Animal Crossing New Horizon

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.