The Last of Us

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در این مطلب میپردازیم به خبر انتشار نسخه ریمستر بازی The Last of Us Part 2 . در ادامه با ما همراه باشید.

نسخه ریمستر لست آف آس 2 رسما رونمایی شد

به تازگی شرکت سونی و استودیو ناتی داگ با انتشار تریلری از نسخه ریمستر یکی از پرطرفدار ترین عناوین دنیای گیم یعنی The Last of Us Part 2 رونمایی کردند.

برخی از ویژگی های این بازی نیز توسط وبسایت های پلی استیشن اعلام شده اند و شامل موارد زیر میشوند:

  • > نواختن آزاد گیتار
  • > حالت جدید روگ لایک بقا
  • > مراحل و محتویاتی تازه که پیش از این در نسخه اصلی نبودند
  • > توسعه برای Ps5
  • > رزولوشن 4K در حالت Fidelity
  • > افزایش سرعت لودینگ
  • > هماهنگی کامل با دوال سنس

 

این عنوان در تاریخ 19 ژانویه 2024 معادل 29 دی ماه 1402 برای کاربران پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است کسانی که قبلا این بازی را پیش خرید کردند اکنون میتوانند با پرداخت تنها 10 دلار به نسخه ریمستر دسترسی پیدا کنند.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.