The Medium

در جریان نمایش بازی های کنسول ایکس باکس، استودیو بلوبر تیم ( Bloober Team) از یک بازی جدید رونمایی کرد. این بازی The Medium نام داشت. مدیوم توانست با سبک و گیم پلی خود توجه بسیاری را جلب خود کند.

این بازی همانطور که پیداست در ژانر وحشت میباشد و بتوان آنرا در نگاه اول شبیه به بازی Silent Hill دانست. بازی مدیوم همانطور که از اسمش مشخص است درباره ی زنی است که یک واسطه روحی است. معنای مدیوم هم همین است. او قدرت این را دارد که بین دنیای انسان ها و ارواح ارتباط برقرار کند.

در بازی مدیوم، شما میان کلیساهایی میروید که محیطی قدیمی و بسیار ترسناک دارند. شخصیت ما در این بازی تصاویر اذیت کننده ای از مرگ یک نوزاد را میبیند و به دنبال یافتن جواب، به یک استراحتگاه رفته و به دنبال حل معما خواهد بود. بازی مدیوم یک تجربه متفاوت برای کاربران رقم خواهد زد. شما باید خود را به جای یک شخص با قدرت های ماورایی بگذارید که توانایی ارتباط با عالم ارواح را دارد. این بازی به گفته سازندگان میتواند یک تجربه کاملا جدید را برای بازیکنان فراهم میکند.

معمولا هر بازی ای که جدید منتشر میشود، توسط برخی از سایت ها نقد و بررسی میشود. این نقد و بررسی ها با مجموع نمراتی از ۱۰۰ اعلام میشوند. به تازگی نمراتی از بازی The Medium منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

نمرات بازی مدیوم

جدیدترین ساخته استودیو بلوبر، The Medium، با ثبت ۴۰ نقد، میانگین ۷۲ از ۱۰۰ را کسب کرد. معمولا با گذشت زمان نمرات یک بازی تغییر میکنند. باید دید که نمرات بازی مدیوم در آینده چگونه خواهد شد. این اثر امروز برای PC و کنسول های نسل جدید ایکس باکس بر روی گیم پس منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.