Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار آپدیت جدید الدن رینگ

 

پس از اعلام در نظر گرفتن آپدیت جدید برای عنوان Elden Ring، روز گذشته استودیو From Software رسما انتشار این آپدیت را اطلاع داد.

بر اساس اطلاعات موجود این آپدیت به بازیکنان اجازه میدهد مناطق بیشتری برای قرار دادن علامت احضار داشته باشند و مبارزات در مکان های بیشتری نسبت به قبل صورت بگیرد. همچنین افزایش قدرت و سرعت برخی سلاح ها و از طرفی ضعیف تر کردن برخی سلاح های دیگر نیز از جمله موارد جدید این آپدیت هستند. اما در کنار این ها اسودیو From Software خبر از برطرف کردن بسیاری از باگ ها و مشکلات این بازی نیز داد که میتوانید لیست کامل تغییرات را در لینک زیر مشاهده کنید.

لیست کامل تغییرات آپدیت ۱٫۰۶ بازی الدن رینگ

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.