بازی Deathloop

 

بازی Deathloop یکی از بازی های کمپانی معروف Bethesda میباشد. کمپانی بازی سازی Bethesda سابقه درخشانی در زمینه ساخت بازی های ویدئویی دارد. بازی هایی همچون The Elder Scrolls Skyrim و Fallout و Doom Eternal و The Evil Within. همه این بازی ها و خیلی بازی های دیگر از جمله بازی Dishonored، همگی از بازی های موفق این کمپانی میباشند.

دثلوپ یک بازی اکشن اول شخص است. داستان این بازی پیرامون دو آدمکش است که قصد کشتن یکدیگر را دارند. اینگونه به نظر میرسد که شما در این بین به عنوان بازیکن، انتخاب های زیادی دارید.

این بازی در یک جزیره بی قانون به نام Blackreef رخ میدهد. بازیکنان میتوانند در نقش یکی از دو آدمکش ظاهر یشوند. دو نفری که تا ابد با هم در جنگ هستند. بلکه بتوانند این رویه را خاتمه بدهند.

بازیکنان میتوانند با گشتن در محیط طبیعی بازی Deathloop، کیفیت و جزئیات خارق العاده این بازی را مشاهده کنند. گیم پلی عالی و محیط خیره کننده ای که در آن میتوانید به شکار کردن بپردازید.

در ادامه میتوانید تاریخ و مشخصات احتمالی انتشار بازی دثلوپ را مشاهده نمایید. با ما همراه باشید.

بنابر اطلاعات درج شده در فروشگاه پلی استیشن نیوزلند، بازی Deathloop به صورت انحصاری برای PS 5 منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار این بازی ۳۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ خواهد بود. اما این خبر رسمی نیست و ممکن است تغییراتی در آن ایجاد شود.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها و کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.