پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر که همه و همه به محبوبیت و فروش این کنسول می فزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر پا به پای Play Station پیشرفت میکند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با معرفی هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدید درباره رویداد بعدی پلی استیشن. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال برگزاری رویداد آینده State of Play کنسول PlayStation با محوریت بازی ترد پارتی

طبق گزارشی که اینسایدر معروف، The Snitch در دیسکورد خود اعلام کرد، متوجه شدیم که سونی به زودی تاریخ مراسم جدید State of Play را اعلام خواهد کرد که محوریت این مراسم، بازی های Third Party پلی استیشن میباشد.

وی در ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد افشا سازی اطلاعات را کنار بگذارد و این خبر را صرفا در قالب یک پیام در دیسکورد خود اعلام کرد. همچنین علاوه بر این اخیرا اخباری مبنی بر ساخت نسخه ریمیک عنوان Metal Gear Solid به گوش میرسد که با توجه به خبری که The Snitch منتشر کرد، احتمال میرود در این مراسم شاهد انتشار جزئیات بیشتری درباره این بازی باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.