پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات باکس جدید بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

باکس جدید Pubg Lucky Crate بازی Pubg Mobile

طی روزی که گذشت علاوه بر ایونت جدید، شاهد یک باکس جدید نیز در بازی بودیم. این باکس حاوی ۶ اسلحه آپگریدی میباشد. همچنین یکی از مهم ترین چیز هایی که در این باکس به چشم میخورد، ستجوکر قدیمی میباشد.

باکس دهم شامل یک آیتم لجندری و یا اپیک تضمینی و باکس بیستم و سی ام نیز یک آیتم لجندری تضمینی میباشد. لازم به ذکر است که با باز کردن هر ۵۰ باکس، شانس خود را برای دریافت اسلحه های آپگریدی میان اسپری ها و متریال امتحان خواهید کرد

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.