ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

مایکروسافت بخش جدیدی برای انتشار بازی‌ های Cloud-Native به Xbox Game Studios Publishing اضافه کرد

چندی پیش توسعه دهنده سابق Portal, Left4Dead و Stadia خانم Kim Swift به تیم ایکس‌ باکس پیوست. اکنون نیز مشخص اینطور به نظر میرسد که وظیفه‌ هدایت بخش جدید انتشارات استودیو‌ های Xbox را برعهده دارد.

این بخش به همکاری با استودیو‌ های بازی سازی برای توسعه عناوین Cloud-Native و اضافه کردن آن‌ها به اکوسیستم Xbox به‌طور انحصاری میپردازد.

با این حال بازی‌ های Cloud-Native به معنای استفاده از قدرت سرور‌های Cloud برای اجرای بعضی از اجزا و نوآوری‌ های جدید در بازی‌ها میباشد. مانند مود Wrecking Zone در بازی Crackdown 3.

براساس شایعات استودیو کوجیما پروداکشن نیز درحال توسعه بازی جدید Cloud-Native با همکاری ایکس‌ باکس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.