پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانستند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن ۵ پرو. در ادامه با ما همراه باشید.

اطلاعات جدیدی از PlayStation 5 Pro منتشر شد

این چند وقت اخیر شاهد اخبار ضد و نقیض زیادی از کنسول پلی استیشن 5 پرو بودیم. اما به تازگی اطلاعات قابل اطمینان تری در رسانه ها منتشر شد.

جف گراب، یکی از اینسایدر های نامدار دنیای گیم، ادعا میکند که شرکت سونی در حال انجام پروژه ای به منظور ارتقای Ps5 میباشد. وی اینطور میگوید که:

“میتوانم اعلام کنم که ساخت PlayStation 5 Pro بر اساس چیز هایی که تا الان شنیده ام صحت دارد و مسلما من تنها کسی نیستم که این خبر را اعلام میکند. اما میتوانم این خبر را برای همه تایید کنم”

جف گراب در ادامه صحبت های خود اضافه کرد:

“مشخصات فعلی این کنسول بر اساس بازه زیادی از اطلاعات است. زیرا آنها اطلاعات دقیق و کاملی به من اعلام نکردند. اما میدانیم که در Ps5 Pro تسریع سخت افزاری 2 برابری در فناوری ری تریسینگ خواهیم داشت و حتی این احتمال نیز وجود دارد که بهتر هم بشود. احتمالا هم این اتفاق خواهد افتاد”

در انتهای این اطلاعات نیز اعلام کرد تاریخ احتمالی این کنسول، ماه سپتامبر سال 2024 خواهد بود. چندی پیش نیز در اسناد قانونی شرکت مایکروسافت مشاهده شد که آنها اعلام کردند که انتظار دارند به زودی نسخه های Slim و Pro کنسول PlayStation 5 عرضه شوند و چندی بعد Ps5 Slim معرفی شد. پس میتوانیم زمان اعلامی برای عرضه Ps5 Pro را درست بشماریم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.