God of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار آپدیت جدید گاد آف وار رگناروک به منظور رفع باگ ها و مشکلات

اخیرا استودیو Santa Monica اعلام کرد که به منظور رفع برخی باگ ها و مشکلات بازی God of War Ragnarok، آپدیتی جدید منتشر خواهد کرد.

یکی از باگ هایی که توسط برخی کاربران گزارش میشد، گیر کردن در غار های کوئست The Lost Sanctuary بود که در این آپدیت این مشکل رفع خواهد شد.

لیست مشکلات دیگری که قرار است برطرف شوند بدین صورت میباشد:

  • > کرش بازی در قسمت منوی تجهیزات و ماموریت های جانبی
  • > کرش در هنگام مشاهده مپ و همچنین کرش هایی که به صورت اتفاقی در بازی رخ میدهند
  • > حل مشکلات مربوط به قسمت لودینگ بازی و همچنین لگ های جزئی بازی
  • > بهبود هوش مصنوعی بازی

همانطور که مشخص است، محتویات جدیدی در آپدیت به بازی اضافه نمیشود و صرفا آپدیتی به منظور رفع مشکلات میباشد که البته احتمال بروز این مسکلات بسیار پایین میباشد.

عنوان God of War Ragnarok هم اکنون برای کاربران کنسول های Ps4 و Ps5 در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.