Cyberpunk 2077

 

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی بود که مدت زیادی همه انتظار آنرا میکشیدند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.

داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.

در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Cyberpunk 2077. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار نسخه GOTY سایبرپانک ۲۰۷۷ در سال ۲۰۲۳

به تازگی خبری از شرکت CD Project Red به گوش میرسد که این شرکت قصد دارد نسخه Game of The Year عنوان Cyberpunk 2077 را به عرضه برساند.

خبرگذاری اینسایدر گیم اعلام کرد مدیرعامل شرکت CD Project Red، آدام کیکینسکی، در مصاحبه جدید خود با سرمایه گذاران بیان کرد که شرکت سی دی پراجکت رد قصد دارد پس از انتشار پکیج Phantom Liberty، نسخه Game of The Year از بازی سایبرپانک را نیز به انتشار برساند.

وی طی مصاحبه خود اینطور بیان کرد که:

“این اتفاق عادی میباشد. برای عنوان Witcher نیز شاهد این قضیه بودیم که پس از انتشار دو پکیج الحاقی، نسخه Game of The Year آن به عرضه رسید و در فروشگاه ها قابل دسترس میباشد. برای عنوان سایبرپانک نیز همین روال وجود خواهد داشت”

تاریخ دقیقی از انتشار نسخه Game of The Year این عنوان در دسترس نیست و تنها در این حد میدانیم که در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. در صورت انتشار اخبار بیشتر درباره این نسخه، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.