ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانست در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

ثبت رکورد جدید فروش برای کنسول های نسل نهم Xbox

 

برحلاف کنسول Xbox One که در ژاپن محبوبیت زیادی کسب نکرد، کنسول های نسل نهم این شرکت یعنی ایکس باکس سری اس و ایکس موفق شدند بازیکنان بیشتری را جذب خود کنند که این برای این شرکت یک موفقیت به حساب می آید.

تا کنون بیشتر از ۲۶۰ هزار عدد از کنسول Xbox Series S & X در ژاپن به فروش رفته است. این در حالی است که نسل قبل این کنسول یعنی Xbox One، در کل زمان عرضه تنها ۱۱۴ هزار دستگاه فروش داشت.

باید دید این آمار تا چه حد بهبود پیدا میکند و آیا کنسول های نسل نهمی Xbox میتوانند رکورد های بهتری هم ثبت کنند یا خیر

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.