پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانستند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن ۵. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار بتای آپدیت جدید PlayStation 5

به تازگی بخش سرگرمی سونی (Sony Interactive Entertainment) اعلام کرد که بتای آپدیت جدید پلی استیشن 5 را برای کاربران محبوب خود عرضه میکند. تمرکز این آپدیت روی بهبود ویژگی های کنترل دوال سنس میباشد که در به آنها میپردازیم.

اولین بهبودی که در دوال سنس مشاهده میکنید، بهبود اسپیکر های این کنترلر میباشد که اکنون میتوانند حجم صدای بیشتری نسبت به قبل تولید کنند. همچنین این امکان را برای کاربران فراهم میکند که صدای داخل محیط بازی و صدای کاربران دیگر را بهتر از قبل بشنوید.

بهبود بعدی مربوط به کیفیت صدای ورودی دوال سنس میباشد که اکنون به لطف هوش مصنوعی، میتواند نویز های موجود را تا حد بیشتری کاهش دهد. این شامل کاهش صدای ناشی از فشردن دکمه ها در حین بازی هم میشود. یعنی خیلی کمتر از قبل داخل بازی و چت، صدای فشردن دکمه های کنترلر دیگر بازیکنان را میشنوید.

اما مورد آخر به صدا و کنترلر دستگاه شما ربطی ندارد. بلکه به شما این امکان را میدهد که از طریق آدرس زیر، میزان روشنایی کنسول خود را کم یا زیاد کنید.

Settings>System>Beep And Light>Brightness

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.