پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانستند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن ۵ اسلیم. در ادامه با ما همراه باشید.

نیاز به اینترنت برای نصب درایو Bluray در PlayStation 5 Slim

به تازگی خبر جدیدی در فضای مجازی منتشر شد که اشاره به نیاز به اینترنت برای نصب درایو بلوری در پلی استیشن 5 اسلیم داشت.

مدتی زیادی از رونمایی کنسول جدید سونی یعنی PlayStation 5 Slim نمیگذرد اما متوجه شدیم این کنسول تفاوتی مهم با نسل قبلی خود یعنی Ps5 عادی دارد. شرکت Sony برای مدل دیجیتالی این کنسول، درایو بلوری جداشونده طراحی کرده است. این بدین معناست که کاربران میتوانند در صورت تمایل، برای دستگاه خود یک درایو مجزا تهیه کنند و آنرا تبدیل به یک Ps5 Slim دیسک خور کنند. اما بر اساس اخبار، شما باید برای نصب این درایو حتما به اینترنت متصل شوید.

احتمال میرود کنسول Ps5 Slim در تاریخ 19 آبان ماه در آمریکا و ژاپن عرضه شود اما تاریخ دقیقی برای عرضه این کنسول در اروپا و سایر کشور ها وجود ندارد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.