پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در انی مطلب میپردازیم به خبر جدیدی که درباره رویداد بزرگ پلی استیشن منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

منتظر رویداد بزرگ پلی‌استیشن در هفته‌ی آینده باشید.

 بالاخره پس از سکوت نسبتا طولانی سونی اعلام کرد بامداد روز جمعه مورخ ۱۹ شهریور ماه ساعت ۰۰:۳۰ (نیمه شب پنجشنبه) رویدادی تقریبا ۴۰ دقیقه‌ای برگزار می‌شود که متمرکز بر آینده‌ ی کنسول نسل جدید Play Station خواهد بود.
در این رویداد شاهد اطلاعاتی از عناوین استودیو های پلی‌ استیشن و سایر سازندگان خواهیم بود. اما خبری از نسل بعدی هدست واقعیت مجازی Play Station نخواهد بود.
شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.