Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی های Call Of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2. در ادامه با ما همراه باشید.

تاخیر در انتشار فصل دوم عناوین Modern Warfare 2 و Warzone 2 بازی های کالاف دیوتی

بر اساس شمارش معکوس Battle Pass بازی کالاف دیوتی، قرار بر این بود که از ابتدای ماه فوریه فصل دوم عناوین Call of Duty Warzone 2 و Modern Warfare 2 آغاز شود.

اکنون با علام رسمی استودیو Infinity Ward، متوجه شدیم که انتشار فصل دوم عناوین مذکور با تاخیر و در تاریخ ۱۵ فوریه یعنی ۲۶ بهمن ماه منتشر خواهد شد.

پیج رسمی کالاف دیوتی در صفحه توئیتر این پیام را منتشر کرد:

“بر اساس بازخوردی که از کاربران دریافت کردیم، تیم توسعه ما در حال اعمال تغییراتی میباشند. فصل دوم شامل بازگشت Resurgence، محتوایی جدید و همچنین یک مپ جدید کوچک برای وارزون ۲ میباشد.

تمایل داریم تا در بلاگ هفته آینده، جزئیات بیشتری از فصل دوم اعلام کنیم”

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.