ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره رویداد جدید ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

تاریخ رویداد جدید Xbox مشخص شد

بر اساس گزارشی که امروز از سوی Windows Central منتشر شد، متوجه شدیم که رویداد بعدی ایکس باکس در تاریخ ۲۵ ژانویه (۵ بهمن ماه) برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این رویداد Developer-Direct نام دارد و محوریت آن، انتشار جزئیات و اخبار بیشتر درباره عناوین Redfall، Minecraft Legends و Forza Motorsport میباشد و اینطور به نظر میرسد که عنوان Starfield در این رویداد حضور نخواهد داشت. احتمال میرود که مایکروسافت، برنامه ای مجزا برای این عنوان داشته باشد.

همانطور که اشاره کردیم، محوریت رویداد Developer-Direct، انتشار اخبار و جزئیات بیشتر درباره عناوین و البته لاین آپ های Xbox در سال جدید میباشد. به زودی با اخبار بیشتر درباره این رویداد با ما همراه باشید.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.