Star Wars

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.
پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره بازی Star Wars Jedi Survivor. در ادامه با ما همراه باشید.

حجم موزد نیاز نسل جدید جنگ ستارگان برای کنسول های ایکس باکس اعلام شد

چندی پیش با اعلام رسمی استودیو الکترونیک آرتز، حجم مورد نیاز عنوان Star Wars Jedi: Survivors برای کنسول های نسل نهم ایکس باکس مشخص شد که به ترتیب برای سری اس و ایکس حجم های 44 و 140 گیگابایتی خواهد داشت.

این عنوان که یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال جدید میباشد، پس از کلی تاخیر و انتظار، بالاخره به تازگی خبر انتشار آن برای تاریخ 8 اردیبهشت ماه اعلام شد. همچنین پس از آن نیز شرکت سازنده، حجم مورد نیاز آن برای کنسول های نسل نهمی Xbox را اعلام کرد که حجم دقیق مورد نیاز آن برای سری ایکس 139.08 گیگابایت خواهد بود و برای سری اس تنها 44 گیگابایت فضا نیاز خواهد داشت. پس از انتشار این خبر نیز وبسایت Xbox Era اعلام کرد که این بازی برای سری اس برای پیش فروش در دسترس خواهد بود.

دلیل این تفاوت زیاد در حجم این بازی روی این دو کنسول را میتوان به تفاوت در کیفیت قابل اجرا در آنها نسبت داد. ایکس باکس سری ایکس قادر خواهد بود این بازی را با کیفیت 4K اجرا کند. همچنین دقت این کنسول در رندر کردن تصاویر بسیار بالاتر از سری اس خواهد بود و این تفاوت به راحتی مشاهده میشود. علاوه بر ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 5 هم قارد خواهد بود این بازی را با کیفیت 4K اجرا کند. پس میتوان انتظار حجم مشابهی را روی Ps5 داشت.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.