Fortnite

 

بازی Fortnite یکی از محبوب ترین بازی های چند وقت اخیر در دنیای گیم است. فورتنایت یک بازی به سبک بتل رویال و بقا (Survival) می باشد. هم اکنون بسیاری از برترین و معروف ترین گیمر های جهان در این بازی هستند.

شما در بازی فورتنایت، در یک سرزمین فرود می آیید. اما شما تنها نیستید. ۹۹ نفر دیگر هم همراه شما هستند. هدف بازی مشخص است. تا آخر بازی زنده بمانید و اجازه ندهید کسی شما را بکشد.شما در ابتدا فقط سلاح های اولیه مانند کلنگ دارید. اما به تدریج با جست و جو و شکست افراد دیگر، میتوانید سلاح ها و شیلد های جدید بدست آورید.
از ویژگی های جالب این بازی میتوان به این اشاره کرد که شما میتوانید با جمع آوری مواد اولیه، دیوار، دژ یا سکو و… بسازید. واژه (Fort) به کار رفته در نام بازی هم به همین معنا میباشد. همچنین شما قادر خواهید بود با پیشرفت و کسب پول بیشتر، برای شخصیت خود لباس های منحصر به فردی تهییه کنید.
بازی Fortnite از زمان انتشار تا کنون توانسته است بسیاری از دوست داران بازی را به سمت خود جذب کند. شاید بتوان آنرا یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر دانست.
این بازی، هر از چندگاهی با آپدیت های جدید، ویژگی های خاصی دریافت میکند که بیش از پیش به محبوبیت آن اضافه میکنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Fortnite. در ادامه با ما همراه باشید.

حضور کرکتر های میکاسا و لیوای از Attack On Titan در فورتنایت

شرکت Epic Games به تازگی طی تیزری این خبر را منتشر کرد که کاربران بازی Fortnite از تاریخ 11 آوریل معادل 22 فروردین ماه، قادر خواهند بود در اسکین شخصیت های لیوای و میکاسا از انیمه Attack on Titan به انجام بازی بپردازند.

در حال حاضر جزئیات زیادی از این دو شخصیت و یا نحوه آزادسازی اسکین های در دسترس نمیباشد و شرکت اپیک گیمز به هیچ اطلاعاتی اشاره نکرده است. در این تیزر تنها شاهد حرکات سریع این دو کرکتر در بازی میباشیم که خبر از حضور آنها در این بازی میدهد.

احتمال میرود که اسکین این دو شخصیت به فروشگاه بازی اضافه شود اما مشخص نیست که در این صورت، قیمت این اسکین ها چقدر باشد. ممکن است که این اسکین ها در قالب چند باندل در دسترس بازیکنان قرار گیرد و در کنار آنها لوازمی همچون Black Bling و Harvesting Tool نیز قابل دسترس باشد.

چندی پیش بود که کرکتر ارن ییگر از انیمه Attack on Titan نیز به فورتنایت اضافه شد و اکنون با حضور دو شخصیت میکاسا و لیوای حال و هوای این بازی برای طرفداران Attack on Titan بهتر از قبل نیز خواهد شد.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.
همچنین به محض انتشار چلنج های فورتنایت و ماموریت های پابجی، آنها را به صورت ترجمه شده در اختیار شما قرار خواهیم داد.