God of War

اگر کمی هم اهل دنیای گیم و بازی ها ویدئویی باشید، حتما تا کنون اسم بازی های God Of War را شنیده اید. یک بازی نقش آفرینی و اکشن همه چیز تمام. داستان ها و ماجرا های فوق العاده. گیم پلی جذاب و دوست داشتنی. گرافیک های خیره کننده هر نسل در زمان خودش. همه و همه دست در دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از پر طرفدار ترین بازی های حال حاضر بکنند.

اما این بازی ها در عین عالی بودن، شاید بتوان گفت یک حسرت هم برای برخی گیمر ها بوده است. زیرا این بازی تنها برای کسانی که از کنسول سونی یعنی پلی استیشن استفاده میکنند، در دسترس است.
بله سری بازی های گاد آف وار فقط برای کنسول پلی استیشن در دسترس است. در این سال ها برخی شرکت های نه چندان معتبر، دست به تبدیل این بازی به نسخه قابل استفاده در PC زدند. اما با توجه به ضعف های زیادی که داشتند، نتوانستند کاری از پیش ببرند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی God of War Ragnarok. در ادامه با ما همراه باشید.

افزایش خشونت در نسخه Ragnarok گاد آف وار نسبت به نسل قبلی

شاید اگر از شما بخواهند یکی از عناصر اصلی بازی های God of War را نام ببرید، شما به خشونت اشاره کنید که بی شک درست میباشد. چیزی که از نسل اول این بازی تا کنون شاهد آن بوده ایم. به تازگی نیز Mihir Sheth، طراح سیستم مبارزات بازی کاد آف وار، اعلام کرد که قرار است در نسل جدید این سری یعنی Ragnarok، شاهد خشونت بیشتری نسبت به نسل قبل این بازی باشیم.

طبق مصاحبه وی با وبسایت Vandal،عنوان Ragnarok را یک بازی خشن تر نسبت به نسل قبل خود دانست و اینطور بیان کرد که:

“ما به شکل چشمگیری میزان خشونت را در God of War Ragnarok افزایش دادیم و اعتقاد دارم این کار، بخش هایی از بازی را مهیج تر میکند. در نسل قبل بازی سلاح Blades of Chaos، آنطور که باید ظاهر نشد و نتوانست همانند سه گانه اصلی، تمام قدرتش را نشان دهد. نحوه کشتن دشمنان Kratos در نسل های قدیمی بسیار خشونت آمیز بود و قصد ما این بود که این عنصر را به Ragnarok نیز اضافه کنیم. اکنون با استفاده از R3 میتوانید دشمنان را به طرز خشن تری سلاخی کنید و شاهد استفاده از Blades of Chaos در انیمیشن های آن باشید”

این عنوان به زودی و در تاریخ ۱۸ آبان ماه، برای کنسول های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها. و همچنین سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.