پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت گروه آرپی بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

آغاز ایونت گروه آرپی بازی Pubg Mobile

طبق معمول هر ماه، پیش از شروع رویال پس فصل جدید، ایونت گروه آرپی در دسترس کاربران بازی قرار گرفت. با انجام این ایونت، میتوانید رویال پس ماه جدید را با یوسی کمتری الیت کنید.

قوانین گروه:

  • > تمام گروه ها ۳ نفری میباشند و به محض تکمیل، افراد گروه کارت الیت معمولی و یا الیت پلاس به همراه ۱۰ و یا ۲۰ یوسی دریافت خواهند کرد.
  • > شخصی که گروه را میسازد برای دریافت تخفیف باید پس از ساخت گروه آنرا با ۲ نفر دیگر به اشتراک بگذارد.
  • > در صورتی که حداقل یکی از اعضا برای بار اول الیت کند، تعداد ۲۰ یوسی دریافت خواهید کرد.

تاریخ اتمام ایونت:

این ایونت تا اتمام رویال پس ماه بیستم یعنی انتهای اسفند ماه، در دسترس خواهد بود.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.