GTA

 

عنوان GTA یا همان Grand Theft Auto به معنای سرقت بزرگ. بزرگترین و محبوب ترین ساخته شرکت ROCKSTAR. بازی ای که میتوان گفت برای تمام گیمر ها و حتی کسانی که مدت کمی اهل بازی های ویدئویی بوده اند، شناخته شده است. از اولین نسخه آن تا همین آخرین نسل آن یعنی Grand Theft Auto V.

تمام نسخه های بازی جی تی ای از اول تا کنون بین مخاطبان بسیار محبوب بوده اند. اما شاید رقابت اصلی را بتوان بین نسخه V و San Andreas دانست. که نسخه San Andreas با وجود اینکه قدیمی تر میباشد و بسیاری از ویژگی های نسخه V را ندارد اما هنوز هم برای بسیاری، بهترین تسخه بین تمام نسل های این بازی میباشد.
یکی از دلایل محبوبیت زیاد مجموعه بازی های GTA را میتوان سبک این بازی ها دانست. سبک Open World یا همان جهان باز که بازیکنان قادرند به هر کجا از نقشه بازی که میخواهند بروند و محدودیتی برایشان وجود ندارد. همچنین وجود حالت های مختلف برای بازی کردن. شما در بازی های جی تی ای تقریبا هرکاری بخواهید میتوانید انجام دهید. ماشین های داخل خیابان را سرقت کنید. برای خود خانه بخرید. زندگی شخصی خود را داشته باشید و بسیاری امکانات دیگر. همچنین مراحل و خط داستانی زیبای این بازی را میتوان یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت آن دانست.
مدت زیادی است که نسخه V بازی جی تی ای منتشر شده است و کاربران برای عرضه نسخه جدید یعنی VI لحظه شماری میکنند. از زمان انتشار نسخه V تا کنون فقط آپدیت های برای آن ارائه میشده است که میتوان گفت هیچ جوره نتوانسته است اشتیاق کاربران به نسخه VI را کمتر کند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره سه گانه بازی های GTA. در ادامه با ما همراه باشید.

عرضه GTA: The Trilogy Definitive Edition برای استیم و اپیک استور

به تازگی شرکت راکستار اعلام کرد که عنوان GTA: The Trilogy Definitive Edition به زودی در اپیک استور و استیم نیز عرضه خواهد شد و در دسترس کاربران این دو قرار خواهند گرفت. همچنین تایید شد که این بازی هم اکنون در استیم دک (Steam Deck) نیز در دسترس میباشد.

همانطور که میدانید، این بازی نسخه ریمستر از سه نسل محبوب Grand Theft Auto 3، Vice City و San Andreas میباشد که دارای گرافیک و فضای با کیفیت تر و همچنین کنترل های مدرن تر میباشد. این عنوان در نوامبر سال ۲۰۲۱ در دسترس کاربران پلتفرم های Ps4، Ps5، Xbox One، Xbox Series S/X، Nintendo Switch و همچنین PC قرار گرفت. که البته برای کاربران PC فقط از طریق Rockstar Launcher در دسترس میباشد و اکنون نیز قرار است که شاهد این عنوان در اپیک استور و استیم نیز باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.