ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانست همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند.
کنسول Xbox، هر ماه بازی هایی را به صورت رایگان در سرویس Xbox Live Gold قرار میدهد.
در این مطلب میپردازیم به بازی های جدید سرویس ایکس باکس لایو گلد. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین ماه آگوست سرویس Xbox Live Gold

پس از اعلام رسمی شرکت مایکروسافت مبنی بر جایگزینی سرویس Game Pass Core با Live Gold، این شرکت آخرین سری بازی های سرویس ایکس باکس لایو گلد را معرفی کرد.

دو بازی سرویس مذکور برای ماه آگوست به شرح زیر خواهد بود:

  • > Inertial Drift: از 1 تا 31 ماه آگوست (10 مرداد تا 9 شهریور)
  • > Blue Fire: از 1 تا 31 ماه آگوست (10 مرداد تا 9 شهریور)

این دو بازی برای کاربران کنسول های Xbox One، Xbox Series S و Xbox Series X و البته کاربران سرویس Ultimate در دسترس خواهد بود.

همچنین عناوین ماه پیش این سرویس یعنی Darkwood و When The Past Was Around تا تاریخ 9 و 24 مرداد ماه در این سرویس موجود خواهند بود.

سرویس Xbox Game Pass Core از تاریخ 23 شهریور ماه برای همیشه جایگزین سرویس Xbox Live Gold خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.