Star Wars

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.
پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره بازی Star Wars Jedi Survivor. در ادامه با ما همراه باشید.

انتشار نسخه Jedi Survivor بازی جنگ ستارگان در سال ۲۰۲۳

عنوان Star Wars Jedi: Survivor در اوایل همین سال یعنی ۲۰۲۲ معرفی شد و استودیو Respawn Entertainment و EA، خبر از انتشار ادامه آن در سال ۲۰۲۳ دادند. اخبار ضد و نقیضی وجود دارند که میگویند این عنوان در ماه مارس سال آینده عرضه خواهد شد. اما همه منتظرند تا مشخص شود آیا باز هم شاهد تاخیر خواهند بود یا خیر.

طبق ادعای جف گراب در پادکست Game Mess Mornings وبسایت Giant Bomb، این عنوان طبق برنامه در ماه مارس ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد و استودیو Respawn Entertainment و شرکت EA، از اواخر سال جاری در ماه دسامبر تا زمان عرضه بازی به انتشار جزئیات درباره این عنوان خواهند پرداخت.

عنوان Star Wars Jedi: Survivor برای کنسول های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اس و ایکس منتشر خواهد شد.

خبرها بیانگر این میباشند که شرکت دیزنی میخواهد هر سال ۲ بازی در اختیار کاربران قرار دهد. یکی از آنها با کیفیت ساخت AAA و دیگری با کیفیت ساخت پایین تر. اینطور به نظر میرسد که همین الان هم استودیو Respawn Entertainment در حال توسعه دو عنوان دیگر از سری بازی های جنگ ستارگان میباشد.

۵شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.