مایکروسافت

مایکروسافت را میتوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های دنیا دانست. در واقع Microsoft را باید فرا تر از یک شرکت دانست. این ابرشرکت چند ملیتی که دفتر مرکزی آن در کشور ایالت متحده آمریکا قرار دارد، در زمیته های فراوانی فعالیت دارد.

نرم افزار، سخت افزار، وسایل برقی و اینترنت و خدمات شبکه های اجتماعی. همگی از موارد فعالیت این ابر شرکت میباشند. اما معروف ترین فعالیت های Microsoft، کنسول های بازی و بازی های ویدئویی آن است. اکثرا هم شاید این شرکت را به کنسول ها و بازی هایش بشناسند.

کنسول های پرطرفدار و پرفروش ایکس باکس (Xbox) که توانسته است اند به خوبی این برند را در جهان مطرح کنند. بازی های انحصاری فوق العاده ای همچون: Halo و Forza Horizon و Forza Motorsport و بسیاری دیگر که حتما تا کنون نام آنها را به کرار شنیده اید.

یکی از سرویس های شرکت Microsoft که توانسته است فراتر از انتظار ظاهر شود، سرویس گیم Game Pass میباشد. این سرویس در وقع به کاربران کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و همینطور کاربران PC اجازه میدهد تا در مدت زمان مشخص شده و به صورت نامحدود به بازی های تعیین شده این سرویس دسترسی داشته باشند و بتوانند بازی های مختلف را تجربه کنند.

شرکت مایکروسافت به تازگی از رنگ جدیدی برای کنسول های نسل جدیدش رونمایی کرده است. در ادامه با همراه باشید.

رنگ جدید Pulse red برای کنسول های جدید Microsoft

این رنگ دسته های نسل جدید ایکس باکس Pulse Red نام دارد و برای تمامی پلتفرم های مایکروسافت قابل استفاده است. لازم به ذکر است این رنگ قرار است به زودی به نسل جدید ایکس باکس اضافه شود. هم اکنون دسته ایکس باکس سری ایکس فقط به رنگ خود کنسول یعنی مشکی وجود دارد. برای ایکس باکس سری اس هم فقط رنگ سفید موجود است. اما اکنون هر دو کنسول رنگی جدید را به خود میبینند.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.