مایکروسافت

 

مایکروسافت را میتوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های دنیا دانست. در واقع Microsoft را باید فرا تر از یک شرکت دانست. این ابرشرکت چند ملیتی که دفتر مرکزی در کشور ایالت متحده آمریکا قرار دارد، در زمیته های فراوانی فعالیت دارد.

نرم افزار، سخت افزار، وسایل برقی و اینترنت و خدمات شبکه های اجتماعی. همگی از موارد فعالیت این ابر شرکت میباشند. اما معروف ترین فعالیت های Microsoft، کنسول های بازی و بازی های ویدئویی آن است. اکثرا هم شاید این شرکت را به کنسول ها و بازی هایش بشناسند.
کنسول های پرطرفدار و پرفروش ایکس باکس (Xbox) که توانسته است اند به خوبی این برند را در جهان مطرح کنند. بازی های انحصاری فوق العاده ای همچون: Halo و Forza Horizon و Forza Motorsport و بسیاری دیگر که بسیار معروف و محبوب میباشند.
یکی از سرویس های شرکت Microsoft که توانسته است فراتر از انتظار ظاهر شود، سرویس گیم Game Pass میباشد. این سرویس در وقع به کاربران کنسول های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و همینطور کاربران PC اجازه میدهد تا در مدت زمان مشخص و به صورت نامحدود به بازی های معینی از این سرویس دسترسی داشته باشند و بتوانند بازی های مختلف را تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره مایکروسافت. در ادامه با ما همراه باشید.

مراحل اداری خرید اکتیویژن بلیزارد توسط Micrisoft به سرعت طی میشود

آقای برد اسمیت از مقامات ارشد کمپانی مایکروسافت در طی مصاحبه ای اعلام کرد مراحل خرید اکتیویژن بلیزارد توسط این کمپانی به سرعت پیش می‌رود و یا حداقل برای خریدی در این مقیاس روندی سریع را طی میکند و تقریبا میان راه هستند.

انتظار اولیه micrisoft به پایان رساندن معامله تا اواسط سال ۲۰۲۳ بود ولیکن حال آقای اسمیت بیان میکند هرچه سریع تر کار تمام شود برای آنها بهتر است. اما به روند مراحل اداری و قانونی احترام می‌گذارند

سال گذشته مایکروسافت با مبلغ قابل توجه ۶۸ میلیارد دلار کمپانی اکتیویژن بلیزارد را تصاحب کرد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.