The Last of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. چندی پیش هم نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شد. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی The Last of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

 

نسخه PC لست آف آس ۱ با قیمتی کمتر راهی بازار خواهد شد

عنوان The Last of Us Part 1 یکی از مهم ترین بازی هایی بود که در این مدت عرضه شد. تعداد بسیاری از کاربران پلی استیشن به قیمت این بازی اعتراض داشتند و دلیل آن ها این بود که قیمت ۷۰ دلار برای یک بازی که تنها یک بازسازی گرافیکی ساده را شامل میشود زیاد میباشد. گویا اعتراضات مفید واقع شد و قرار است نسخه PC این بازی، با قیمت کمتری به دست کاربران برسد.

استودیو Naughty Dog و شرکت Sony طی مراسم The Game Awards سال گذشته، خبر از انتشار نسخه PC بازی لست آف آس دادند. قیمتی که برای این نسخه از بازی اعلام شد، ۵۹٫۹۹ دلار بود که ۱۰ دلار ارزان تر از نسخه PlayStation 5 آن میباشد. انتظار میرود با این قیمت میزان رضایت مخاطبین افزایش پیدا کند. کاری که شاید سونی باید از ابتدا برای نسخه پلی استیشن هم انجام میداد.

نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 در تاریخ ۱۲ اسفند ماه در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.