Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call Of Duty Warzone 2. در ادامه با ما همراه باشید.

حجم کالاف دیوتی وارزون ۲ تقریبا ۱۱۵ گیگابایت خواهد بود

در روز های نزدیک به عرضه دو عنوان مورد انتظار سری بازی های Call of Duty یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2 هستیم که به تازگی حجم مورد نیاز برای عنوان Warzone 2 اعلام شد.

طبق گزارش Alumia Italia، که یکی از اینسایدر های شرکت ایکس باکس میباشد، حجم عنوان Warzone 2 بر روی این کنسول تقریبا ۱۱۵ گیگابایت میباشد که احتمال میرود برای PC و پلی استیشن هم همین مقدار لازم باشد. این مقدار حتی از فضای مورد نیاز Modern Warfare 2 که تقریبا ۱۰۰ گیگابایت میباشد هم بیشتر میباشد.در واقع این حجم، حجم اولیه بازی میباشد و توقع میرود که به مرور زمان و انتشار آپدیت های جدید و اضافه شدن اسلحه ها و مپ های جدید، این حجم از این هم بیشتر شود.

نسخه دوم Warzone شباهت زیادی به نسل اول خواهد داشت و عمده تفاوت آن در جزئیات و امکانات بیشتر میباشد. همچنین اطلاعاتی از تعدادی از مپ های این بازی هم موجود میباشد. دومین مپ بزرگ این بازی که Las Almas نام دارد، به صورت یک ایستراگ در بخش داستانی Modern Warfare 2 وجود دارد. همچنین مپ Al Mazrah هم در زمان عرضه به صورت DMZ منتشر خواهد شد.

عنوان Warzone 2 در تاریخ ۲۵ آبان ماه یعنی تنها ۳ روز دیگر در کنار فصل اول Modern Warfare 2 عرضه خواهد شد. همچنین فصل اول Modern Warfare 2 و بازی Warzone در تاریخ ۲۳ آبان ماه یعنی فردا، به صورت Pre-load در دسترس خواهند بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.