پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های Pubg Mobile دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردزایم به توضیحات ایونت جدید Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت جدید Pubg Mobile

در این ایونت باید ماموریت ها را تکمیل کنید و آبنبات دریافت کنید و به کمک آنها نواحی قفل را باز کنید، تا به ناحیه اصلی یعنی مرکزی برسید و جوایز را به طور کامل دریافت کنید.
ترجمه  ماموریت ها:
  • > روزانه وارد بازی شوید.
  • > در لیست ماموریت های ایونت دکمه Daily sharing را بزنید. سپس در صفحه جدید دکمه ذخیره در گالری را بزنید.
  • > یک دست بازی کلاسیک با دوستان خود انجام دهید.
 زمان اتمام این ایونت ۱۱ آبان ماه میباشد

 

 

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.