پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

pubg mobile نیز مانند سایر بازی ها، آپدیت هایی منتشر میکند. در این آپدیت ها ویژگی های جدیدی به این بازی اضافه میشوند. اخیرا مود جدیدی به بازی پابجی موبایل اضافه شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

مود زامبی بازی pubg mobile فعلا فقط در نسخه چین در دسترس است. این مود به این صورت است که ابتدا شهاب سنگی بزرگ به نقطه ای از مپ این بازی برخورد میکند. این شهاب سنگ، یک زامبی غول پیکر همراه تعدادی جانور را با خود دارد. هر چقدر که به این شهاب سنگ نزدیک تر شوید، جاذبه کمتر میشود. با هر بار پرش میتوانید چند ثانیه در هوا بمانید. در انتها با کشتن زامبی غول پیکر، یک لوت عالی بدست می آورید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.