پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر که همه و همه به محبوبیت و فروش این کنسول می فزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر پا به پای Play Station پیشرفت میکند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با معرفی هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدید درباره پلی استیشن ۵. در ادامه با ما همراه باشید.

پشتیبانی PlayStation 5 از کنترلر DualSense Edge در به روز رسانی جدید این دستگاه

به تازگی بخش سرگرمی های تعاملی شرکت Sony، به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر کرد که در این به روز رسانی، قابلیت پشتیبانی از کنترلر بی سیم DualSense Edge نیز وجود دارد.

طی روزی که گذشت، شرکت سونی آپدیت ۰۶.۵۰.۰۰-۲۲.۰۲ را منتشر کرد تا کاربران PlayStation 5 بتوانند به صورت بی سیم از کنترلر دوال سنس اج استفاده کنند و دستگاه آنها این کنترلر را پشتیبانی کند. این آپدیت هم اکنون برای دانلود در دسترس قرار دارد.

علاوه بر پشتیبانی از DualSense Edge، این آپدیت باعث میشود عملکرد فنی کنسول شما بهتر از قبل شود.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.