پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.

بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.

شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.

با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.

به تازگی اخباری راجع به آپدیتی جدید برای پلی استیشن ۵ شنیده میشود. در ادامه به شرح این اخبار میپردازیم. با ما همراه باشید.

افزایش حافظه داخلی Play Station 5 در تابستان امسال همراه با آپدیت نرم‌افزاری

درحال حاضر هیچ راهی برای ارتقای حجم SSD قابل دسترس در پلی استیشن ۵ وجود ندارد. اما سونی قول داده است که به زودی این امر ممکن می‌شود. به نظر می‌رسد این قول طی چندماه آینده عملی خواهد شد.

همچنین در این گزارش خبر دیگری ذکر شده است. اینکه با اپدیت تابستانه، سرعت فن خنک‌ کننده کنسول افزایش می‌یابد تا از داغ کردن احتمالی در آینده جلوگیری کند.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.