Assassin’s Creed

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Assassin’s creed Valhalla. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

پچ ۱٫۶٫۱ Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

طی روز گذشته، پچ جدید عنوان Assassin’s Creed Valhalla تحت عنوان ۱٫۶٫۱ منتشر شد که حاوی محتویاتی جدید میباشد.

شرکت یوبیسافت دیروز در پچ جدید بازی اساسینز کرید والهالا محتویاتی از قبیل Tombs of The Fallen و Rune Forge را به بازی اضافه کرد. این پچ با حجم ۱٫۶ گیگابایت برای پلی استیشن ۵ و ۱۱٫۹ گیگابایت برای ایکس باکس سری اس و ایکس در دسترس میباشد. علت این تفاوت حجم، فناوری کاهش حجم Kraken در پلی استیشن ۵ میباشد.

سه عدد Tombs of The Fallen جدید در بازی موجود میباشد که پر از راز و تله میباشند و بازیکنان در زیر آب به جستجوی آنها میپردازند. زمانی که بتوانید Ravensthorp را به لول ۴ برسانید، قفل آن باز میشود و با استفاده از ابزار میتوانید آنهارا به Runes تبدیل کنید. همچنین اگر به دنبال Rune خاص میباشد، باید کل جهان بازی را برای منابع آن جستجو کنید.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.