بازی Assassin’s Creed Valhalla

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است

سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

اکنون نیز اولین بسته گسترش دهنده Assassin’s Creed Valhalla منتشر شده است. که نام Wrath Of Druids میباشد. در ادامه با توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

بسته گسترش دهنده Valhalla به نام Wrath Of Druids

در این محتوا که ۹ اردیبهشت ماه منتشر میشود، بازیکنان به ایرلند سفر خواهند کرد. دومین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی داستانی این Assassin’s Creed Valhalla هم The Siege of Paris نام دارد. که این بسته در تابستان ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

به محض انتشار این بسته و بسته های دیگر اخبار تکمیلی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.