Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call Of Duty Modern Warfare 2. در ادامه با ما همراه باشید.

نسخه Modern Warfare 2 کالاف دیوتی بهترین و پیشرفته‌ ترین تجربه را بین عناوین این سری خواهد داشت

شرکت اکتیویژن به تازگی در گزارش مالی سالانه خود به ساخت دنباله Call of Duty Modern Warfare اشاره کرد و اعلام کرد پیشرفته‌ ترین تجربه در تاریخ سری کالاف دیوتی در انتظار طرفداران میباشد.

با توجه به شایعات میتوان حدس زد بخش داستانی بازی در آمریکای لاتین جریان دارد و گروه Task Force 141 با کارتل‌ های مواد مخدر در کلمبیا درگیر خواهند شد. امکان دارد حالت جدیدی را که از بازی Escape from Tarkov میباشد در کنار بخش داستانی شاهد باشیم.

انتظار میرود در این تابستان اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود. این عنوان که توسط استودیو Infinity Ward در حال توسعه میباشد تا اواخر سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.