بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی است که مدت زیادی است که همه در انتظار ان هستند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.

وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.

داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.

به تازگی خبری راجع به آپدیت جدید Cyberpunk 277 شنیده میشود. در ادامه میپردازیم به شرح این خبر. با ما همراه باشید.

آپدیت جدی سایبرپانک ۲۰۷۷

آپدیت بعدی Cyberpunk 2077 مخصوص کنسول های نسل نهم خواهد بود و در نیمه دوم سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. در طی پیامی از Marcin Iwinski، از بنیان گذاران CDPR، در کنار توضیحات پیرامون وضعیت توسعه بازی و مشکلات عرضه آن، مشخص شد آپدیت جدید برای کنسول های جدید ایکس باکس و پلی استیشن، در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ در دسترس خواهد بود. همچنین در آینده اطلاعات بیشتری در این باره منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.