بازی Far Cry

 

بازی Far Cry یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های ویدئویی سال های اخیر است. اگر ذره ای هم اهل دنیای گیم باشید حتما تا کنون اسم این بازی به گوشتان خورده است. فارکرای یکی از موفق ترین سری بازی های کمپانی UBISOFT است. کمپانی ای که همیشه بازی هایی عالی منتشر میکند و در این زمینه بسیار مطرح میباشد.

شاید UBISOFT را بازی هایی مانند Watch Dogs و Tom Clancy’s و به خصوص سری بازی های Assassin’s Creed، بشناسید. بی شک فارکرای را در کنار بازی های Assassin’s Creed، میتوان از بهترین بازی های کمپانی UBISOFT دانست.
سری بازی های فارکرای همیشه توانسته اند از دیگر بازی های سبک اکشن و تیر اندازی خود را جدا کنند. گرافیک عالی هر نسل در زمان خودش. جزئیات عالی و دقیق. محیط باز و زیبا. قابلیت های منحصر به فرد. همه از ویژگی هایی هستند که باعث میشوند این بازی برای کاربران تبدیل به یکی از بهترین ها و هیجان انگیز ترین بازی ها شود.
اکنون نوبت نسل جدید این بازی یعنی فارکرای ۶ رسیده است تا خودی نشان دهد. باید ببینیم که آیا این نسل هم مانند نسل های گذشته میتواند موفق عمل کند و توجه ها را جلب خود کند یا خیر.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Far Cry. در ادامه با ما همراه باشید.

بازی Far Cry 7 بیشتر بر روی بخش آنلاین تمرکز خواهد داشت

طبق گزارش‌های اخیر احتمال دارد که بازی جدید از سری Far Cry در آینده با محوریت بخش آنلاین عرضه شود.
با توجه به رویکرد اخیر شرکت Ubisoft در انتشار بازی‌ ها و تمرکز بیشتر برروی عناوین آنلاین، این احتمال وجود دارد که در آینده سری بازی‌ های Far Cry نیز با محوریت بخش آنلاین منتشر شوند.
در حال حاضر بازی‌ هایی مانند Ghost Recon Frontline، Tom Clancy’s XDefiant و The Division Heartland جدیدترین عناوین از Ubisoft هستند که به صورت آنلاین قابل بازی کردن خواهند بود.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.