FIFA 21

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی که تا کنون ساخته شده است. اگر شما جزو علاقه مندان به فوتبال هستید، حتما تا کنون اسم بازی FIFA را شنیده اید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت به نسل جدید آن، یعنی FIFA 21 رسیده است.

در نگاه اول به نسل جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. اکثر اوقات این آپدیت ها بسیاری از باگ ها و مشکلات بازی را از بین میبرند. که همین امر کمک به سزایی به بهتر شدن بازی میکند.
به تازگی خبری راجع به فیفا منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

بازی FIFA 21 هفته آینده به گیم پس التیمیت ایکس باکس اضافه خواهد شد

کمپانی Ea به تازگی خبری را اعلام کرد. اینکه هفته اینده در روز ششم ماه می بازی FIFA 21 به سرویس Ea Access و ایکس باکس گیم پس آلتیمیت اضافه خواهد شد.
این میتواند خبری خوش برای کاربران این سرویس به حساب بیاید.
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.