FIFA

 

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی که تا کنون ساخته شده است. اگر شما جزو علاقه مندان به فوتبال هستید، حتما تا کنون اسم بازی FIFA را شنیده اید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت به نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 رسیده است.

در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
به تازگی اخباری راجع به نسخه جدید FIFA منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

از بازی قیقا ۲۲ رسما رونمایی شد

 عرضه FIFA 22 در تاریخ ۹ مهر ماه برای پلتفرم‌ های پی‌سی، استیدیا، پلی‌ استیشن و ایکس‌ باکس میباشد
همچنین مانند دو سال گذشته نسخه‌ای از این بازی  با پسوند Legacy Edition برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. که این نسخه فاقد ویژگی‌های جدید می‌باشد.
در نسخه‌های نسل نهم کنسول‌ های پلی‌ استیشن و ایکس‌ باکس و استیدیا از تکنولوژی جدیدی با نام Hypermotion استفاده شده است که شامل اسکن‌ های دقیق جزییات یک بازی واقعی و بازیکنان آن، بهره‌ وری از Machine Learning برای بهبود مواردی مانند انیمیشن‌ ها و هوش مصنوعی پیشرفته می‌شود. الکترونیک آرتس تاکید کرده است با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و ارتقای گیمپلی یک فیفای واقع‌گرایانه‌ تر و ایمرسیو ارائه خواهد داد.
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.