The Last Of Us

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last Of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. اکنون هم به تازگی، نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شده است. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

لست آف آس به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

به تازگی بازی The Last Of Us Part II توانسته است نتیجه فوق العاده دیگری را رقم بزند. در ادامه با این خبر همراه ما باشید.

لست آف آس ۲ رتبه اول متاکریتیک

به تازگی بازی The Last Of Us Part II توانست بیشترین رای مثبت کاربران متاکریتیک را ازان خود کند و لقب بهترین بازی سال را دریافت کند. هرچند پیشتر نارضایتی مردم امتیازات منفی برای این بازی به همراه داشت. اما هم اکنون جدیدترین ساخته ناتی داگ با اختلاف بسیاری صدرنشین آرای مردمی است.

رتبه های اول تا پنجم بدین ترتیب است:

  • > The Last Of Us Part II 10194
  • > Ghost Of Tsushima 2079
  • > Cyberpunk 1691
  • > Hades 1510
  • > Doom Eternal 1062

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.